obraz przedstawiający profil firmowy fanpage w Social Media

Poprzednio poruszaliśmy temat czy obsługa Facebooka konta firmowego fanpage jest prosta. Teraz chcielibyśmy się pochylić nad zagadnieniem jakie kwestie trzeba przemyśleć przy wyborze specjalisty bądź firmy do obsługi naszego firmowego profilu fanpage na Facebooku - czy jest to niezbędne, jakie możemy mieć z tego korzyści. Zapraszamy do lektury.

 


Większość osób prowadzących biznes w Polsce już wie, że prowadzenie firmowego fanpage to absolutna konieczność. Jednak, przedsiębiorcom trudno zdecydować się na oddanie tego zadania w ręce zewnętrznej firmy.

Panuje błędne przekonanie, że najlepiej wszystko robić samemu. W obecnych realiach nie jest to najlepsze rozwiązanie.

Szukając firmy/osoby do prowadzenia fanpage firmowego masz pewność, że trafisz do osoby/Firmy, która ma doświadczenie i wiedzę do świadczenia takiego rodzaju usługi.


Prowadzenie firmowego fanpage wymaga czasu i przemyślanej strategii działania

Prowadząc firmowy fanpage, budujemy swoją markę, a także docieramy do potencjalnych klientów. Wobec tego, każdy nasz ruch musi być dokładnie przemyślany i zaplanowany. Musimy dobrze wiedzieć w jaki sposób chcemy komunikować się ze swoimi fanami/ klientami i jak chcemy prezentować oraz reklamować swoje usługi. Często, trudno nam pogodzić pracę nad produktami z w pełni profesjonalnym prowadzeniem firmowego fanpage. Wtedy, zapada decyzja o poszukaniu odpowiedniej osoby lub firmy, której można zlecić taką usługę.

zlecenie prowadzenia strony fanpage pojedynczej osobie lub agencji Social Media

Poszukuję osoby/firmy do prowadzenia fanpage firmowego - od czego zacząć?

Po pierwsze, poszukując firmy lub osoby do prowadzenia fanpage firmowego, ustal czego oczekujesz od takiej osoby lub firmy.

Przykładowo: chcesz, by twoja strona fanpage rozwijała się, czyli miała większy zasięg, większą ilość polubień i była miejscem, gdzie Twoi fani/klienci chętnie dzielą się spostrzeżeniami o Twoich usługach, a ten rozwój przekładał się na zwiększoną sprzedaż Twoich produktów lub usług.

Po drugie - poszukaj, wśród firm takiego usługodawcy, który przedstawi Ci konkretny pakiet oferowanych usług w stałych cenach/ miesiąc. Wtedy, wiesz, czego możesz oczekiwać za konkretną sumę pieniędzy. Warto zapytać również o to, jak osoba lub firma widzi z Tobą współpracę i co może Ci zaproponować w ramach konkretnego pakietu. Najczęściej będzie to link do fanpage firmowego, który już taka osoba/firma prowadzi.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, napisz do nas lub zadzwoń! Chętnie pomożemy przy obsłudze Twojego profilu firmowego na FB.

zdjęcie obrazujące pomysły na obsługę profilu firmowego na FB